Contact

ALIACEM s.r.o. PREROV
Ší?ava 27, P?erov 750 02
Czech Republic

Tel.: +420 607 137 074
E-mail: info@aliacem.cz

magnifier Find us on map

magnifier Follow us on LinkedIn

 

News

We are in trial run with the cement cooler CHC 3300.


14.05.2020 More

We are under commisioning of the cement cooler with the capacity of 100 tons per hour with the guaranteed parameters of inlet temperature of 105°C to outlet temperature of 55°C


21.04.2020 More

During the winter kiln stop in Cemmac a.s. Horné Srnie we upgrade the ID fan and we executed the neccessary works for the bypass and kiln dust transport that we do not need any other kiln stop during the erection phase.


21.04.2020 More

Extension of the bucket chain conveyor, replace of the drive station of the conveyor, installation of the separator


21.04.2020 More

Non specific cement silo with the total capacity of 100 tons.


21.04.2020 More

 
 

Průmyslové automatizační systémy SIMATIC

Průmyslové automatizační systémy SIMATIC

Řídicí systémy SIMATIC jsou známy především svojí spolehlivostí a robustností. Již řadu let jsou stabilním prvkem nejrůznějších technologií. Své renomé si získala dnes už výběhová řada SIMATIC S5. Na ni úspěšně navázala řada SIMATIC S7, která dodnes nabízí nejmodernější způsoby řešení technologických aplikací a je často nositelem inovací v celém oboru průmyslové automatizace. Tak jak se mění požadavky řešených úloh, jsou neustále vyvíjeny i nové řídicí prvky tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám technologie, splňovaly náročné podmínky efektivního projektování a inženýringu a přitom respektovaly kontinuitu a pracovaly v souladu s již osvědčenými postupy a principy.

 

Systémy pro ovládání a vizualizaci

Rozhraní mezi člověkem a řídicím systémem

Rodina produktů SIMATIC HMI

Nedílnou součástí všech automatizačních systémů je řešení rozhraní mezi člověkem a řídicím systémem. Z tohoto důvodu lze najít v SIEMENS produktovém spektru veškeré nástroje pro vizualizaci. Začít můžeme u standardních panelů, které zajišťují ovládání přímo u jednotlivých strojů. Pro náročnější řešení lze nasadit panelová PC, které představují sestavu průmyslového PC a průmyslového monitoru. Celé zařízení má dostatečné krytí, tak aby vydrželo náročné podmínky přímo ve výrobě. Pokud se má do výrobních prostorů umístit pouze monitor, pak je možno vybírat z celé skupiny průmyslových LCD monitorů.

Samotný hardware by nemohl fungovat bez kvalitního software. Do skupiny vizualizačního software patří programy WinCC flexible, WinCC a dříve používaný ProTool.